<<< ALTYAPI TESİSAT >>> Kameralı İstanbul Su Tesisatçısı - Mutfak, Lavabo, Banyo, Tuvalet Tıkanıklık Açma Hizmetleri - Garantili Su Kaçağı Bulma - Pimaş Açma - Petek Temizleme - Kayıp Logar Bulma İstanbul' un Tüm İlçelerine Servis Ağımız Mevcuttur. 0539 451 07 41

Logar Açma - Kayıp Logar Bulma

Kayıp Logar Yeri Bulma – Kayıp Logar Bulan Firma

 Rögar yeri bulmak artık sorun haline gelmesin. Yaşanılan her hangi bir tıkanıklık konusunda yapılması gereken müdahale işleminin yanlış olmasından dolayı boş yere zaman ve para kaybedilir.

     Kayıp rögar yeri bulma için kullandığımız cihazlar ile aynı zaman da kanal hattının üzerinden tıkanıklık tespiti de yapabiliyoruz. Dedektör adı verilen bu cihazlardan alınan sinyaller rahatlıkla işlem yapmamızı sağlar. İstediğiniz şekilde koyulan kapaklar ile en ufak bir sorunda rahatlıkla açılacak kayıp rögar bulma işlemi yapılmaktadır. Özellikle eski binalarda karşılaşılan bu durumlar bina sakinlerince şikayet sebebi olabilir. Her türlü rögar yeri bulma işlerinizde bir telefon kadar yakınınızdayız. Gece gündüz demeden her zaman arayabilirsiniz.

Logar Açma

Logar Açma son derece ciddi bir konu olup profesyonellik gerektiren bir iştir. Bizden logar açma talep ettiğiniz takdirde 30 dakikada profesyonel ekip gelirek olay yeri incelemesi yapacaktır. Ardından ne gerekiyorsa size detaylı bilgi verilip işleme başlanılır. Binaların, sitelerin, iş merkezlerin, okulların ve avm’ lerin tıkanan logarlarını garantili olarak açmaktayız.

logar-acma

Logar açma

 

Logar Temizleme

İstanbul logar temizleme firması olarak en zorlu logar sorunlarını dahi yüksek mühendislik harikası cihazlarımız ile açıyoruz. Logar temizlemenin tek adresi Altyapı Tesisat ile tanışın.

Rating: 5.0/5. From 8 votes.
Please wait...