<<< ALTYAPI TESİSAT >>> Kameralı İstanbul Su Tesisatçısı - Mutfak, Lavabo, Banyo, Tuvalet Tıkanıklık Açma Hizmetleri - Garantili Su Kaçağı Bulma - Pimaş Açma - Petek Temizleme - Kayıp Logar Bulma İstanbul' un Tüm İlçelerine Servis Ağımız Mevcuttur. 0539 451 07 41

Petek Temizleme

Petek Temizleme ve İlaçla Petek Temizliği nasıl yapılır adlı makaleyi okumaktasınız…

Petek Temizleyen Firma – Petek Temizleme Hizmetleri

Petek temizleme konusunda gelişmiş olan cihazlarımızla petek temizleme konusunda profesyonel bir firmayız.  Kış mevsimine girdiğimiz şu günlerde petek temizleme konusu önemli bir konudur.

Petekleriniz yeterince ısıtmıyorsa kombi servisinizi aramanıza gerek yoktur. Çünkü sorun kombide değil peteklerdedir. Peteklerin üst kısmı sıcak alt kısmı soğuksa petekleriniz ısıtmamaya ve boş yere size fatura borcunun kabarmasına sebep olur. Peteklerde oluşan kireçlenme veya üsteki tortuların dibe çökmesi sonucunda petekleriniz ısıtmamaya başlar.  Ve faturanızın kabarık bir şekilde gelmesine neden olur. Faturanızın kabarık gelmesini istemiyorsanız hemen uzman firmamıza başvurup petek temizliğini yaptırın.  Son sistem cihazlarla peteklerinizi açıyoruz. 7/24 çalışan firmamız her zaman hizmetinizdedir.

Rating: 5.0/5. From 8 votes.
Please wait...