<<< ALTYAPI TESİSAT >>> Kameralı İstanbul Su Tesisatçısı - Mutfak, Lavabo, Banyo, Tuvalet Tıkanıklık Açma Hizmetleri - Garantili Su Kaçağı Bulma - Pimaş Açma - Petek Temizleme - Kayıp Logar Bulma İstanbul' un Tüm İlçelerine Servis Ağımız Mevcuttur. 0539 451 07 41

Pimaş Açma, Pimaş Yıkama, Pimaş Temizleme

Suyun geldiği bir noktanın, kesinlikle gittiği bir tertibatı vardır. Suyun gitmesi için döşenen boru, pvc, corega, pik etc. döşenen bu boruların sorunsuzca bir ömür çalışmasını beklemek doğru değildir. Bir doğal faaliyetten yada kullanım ve işçilik hatasından olabilir pimaşın tıkanma sebebi zamanla döşenen borunun  alt kısmının toprağının çökmesi sonucu ya bir ağaç kökünün pimaşa girmesi sorumsuzca ıslak mendil yada dikkatsizlik sonucu pimaş hattını tıkayabilecek nesne yada ustanın boru çapını dar ve meyilsiz döşemesi gibi birçok nedenden kaynaklanabilir. Bunlara örnek verirsek mutfak hattının yağlanması dış rögarın zamanla kalıntı oluşturarak tıkanması sebebiyet verir.

    

Ne yapılması gerekir? Genelde en çok duyduğumuz sıkıntı mutfak hattının tıkanmasıdır. Eskiden çoğu evde bulaşık makinesi azdı, şimdi ise hemen hemen her evde mevcut bulaşık makinesi  az suyla yıkama yaptığından dolayı su yağdan daha hafif olduğu için yağ pimaş hattında alta oturarak belli zaman sonra donarak tıkanmasına neden olur. Tıkanma gerçekleştikten sonra sizin yapacağınız kostik yağ çözücülerin hiç bir faydasını göremeyeceksiniz. Bu anlattığımız olay sadece bir örnekti. Doğal afetten kaynaklanan bir sorun olmadığı sürece içerisinde kişi kendisi bu sorun başına gelmeden önlemini almalıdır.

Pimaş hattının tıkanması sorunu ile karşılaşıldığında ne yapılması gerekir?  Teknoloji çok ilerledi günümüzde kırıp dökmek en son seçimler arasında kaldı. Robot pimaş açma makinesiyle çelik yaylı sistem yardımı ile pimaş hattı içerisinde dönerek sorunsuzca sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Ne zaman pimaş tıkanma, pimaş açma, pimaş yıkama sorununuz olursa ekibe ulaşabilecek olmanız ve çalışmalarımıza vermiş olduğumuz garanti sistemi sizi eninde sonunda bize getirecektir.

 

Rating: 5.0/5. From 10 votes.
Please wait...