<<< ALTYAPI TESİSAT >>> Kameralı İstanbul Su Tesisatçısı - Mutfak, Lavabo, Banyo, Tuvalet Tıkanıklık Açma Hizmetleri - Garantili Su Kaçağı Bulma - Pimaş Açma - Petek Temizleme - Kayıp Logar Bulma İstanbul' un Tüm İlçelerine Servis Ağımız Mevcuttur. 0539 451 07 41

10 Mayıs 2018

Yorumlar

0
 Mayıs 10, 2018
 0
su kaçağı tespiti

Su kaçağı sorununuz var. Ne yapmanız gerektiği konusunda bilgiler vereceğimiz yazımızda cihazla noktasal olarak su kaçağı tespitini anlatacağız.

Cihaz yardımıyla su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmaların sayısı ne yazık ki bir hayli az. Bu firmaları tercih etmediğiniz takdirde bir takım olumsuz sonuçları da kabul etmek durumunda kalıyorsunuz. Cihaz kullanmayan bir çok tesisatçı, su kaçağını tespit edebilmek için ne yazık ki kırıp dökme eylemi de gerçekleştiriyor. Takvimler 2019’ u gösterirken bu tür amatör tavırların sergilenmesi sektörü de bir hayli olumsuz etkiliyor ve insanların bu sektöre bakış açısını da olumsuz etkiliyor.

Amatör tavırlar sergilemek ya da eskide kalan yöntemleri tercih etmek firmamızın prensipleri arasında yer almıyor ve asla önermiyoruz. Teknolojinin bizimle buluşturduğu cihazları uygulamada da en iyi şekilde kullanıyor ve sizlere çok daha kaliteli hizmet sunuyoruz. Beklentilerinize yanıt vermek ve yaşam alanlarınızda ki sorunları daha profesyonel bir şekilde çözmek adına buradayız. Su kaçağı için tercih ettiğimiz cihazlar birçok firmada yok ve az önce de ifade ettiğimiz gibi firmaların büyük bir kısmı hali hazırda teknolojiden yoksun bir şekilde yollarına devam ediyor.

su kaçağı tespiti

su kaçağı tespiti

Altyapı Tesisat tarafından Su kaçağı tespiti için hizmet aldığınızda sizler de kaliteyi daha net bir şekilde hissedecek ve bizlere hak vereceksiniz.

Tespit Aşamasında Herhangi Bir Tadilat Oluyor Mu?

Tespit esnasında teknolojik cihazlarımız sayesinde kırma, dökme, hatta gürültü yapılmaz, kısa sürede su kaçağının yeri noktasal olarak tespit edilir. Günün her saati tespit işlemi yaptırabilirsiniz. Tespit aşamasında tadilat türü bir işlem yapılmaz. Ve bu konuda  o kadar iddialıyız ki.

Bulamadığımız Hiçbir Su Kaçağından Ücret Talep Etmiyoruz.

Gizli Su Kaçağı Varsa Nasıl Anlaşılır?

 • Tüm vanalar kapalıyken su saati dönmeye devam ediyorsa
 • Rutubet kokusu geliyorsa ve duvarlardaki sıvalarda dökülme varsa
 • Normalin üzerinde su faturası ödüyorsanız
 • Parkelerinizde kabarma oluyorsa
 • Kombinizde ki su barı sürekli düşüyorsa.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Yazımızın devamında ev içerisinde karşılaşılabilecek su kaçağı problemine erkenden müdahale yapılabilmesi için bazı ipuçlarına değineceğiz. Bunlar;

 1. Su sayacınız, musluklar açık olmadığı halde sürekli dönüyorsa,
 2. Su faturanıza yüksek ücretler ödemek zorunda kaldığınızda,
 3. Banyonuza tadilat yaptırdığınız halde, alt katın tavanındaki sararmalar hâlâ devam diyorsa,
 4. Seramiklerin arasında bulunan derzler renk değiştirmeye başlamışsa,
 5. Islak ya da kuru zeminlerde, sürekli yüzeye su çıkması halinde,
 6. Duvarlarda rutubet veya ıslanma şikâyeti olduğunda,
 7. Evinizde normalde kanalizasyonda yaşayan böceklerde çoğalma yaşandığında,

Su kaçağı meydana gelebilmektedir. Su kaçağının meydana gelmeden önce tespit edilebilmesi, sorunun büyümeden çözülmesi için önem teşkil etmektedir!

Kaliteyi uygun fiyata karşınıza çıkan yegane firmalardan bir tanesi olduğumuzu da belirtmek isteriz. Her geçen gün biraz daha büyüyen ve daha geniş kitlelere hitap etmeyi başaran firmamız, beklentilerinize maddi ve manevi olarak yanıt vermektedir. Dilediğiniz an randevu için iletişime geçebilir ve varsa sorularınızı da yetkili personelimiz ile paylaşarak yanıt bulabilirsiniz.

Rating: 5.0/5. From 4 votes.
Please wait...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir