<<< ALTYAPI TESİSAT >>> Kameralı İstanbul Su Tesisatçısı - Mutfak, Lavabo, Banyo, Tuvalet Tıkanıklık Açma Hizmetleri - Garantili Su Kaçağı Bulma - Pimaş Açma - Petek Temizleme - Kayıp Logar Bulma İstanbul' un Tüm İlçelerine Servis Ağımız Mevcuttur. 0539 451 07 41

Kayıp Rögar Yeri Bulma - Rögar Yeri Bulma

26 Aralık 2016

Yorumlar

0
 Aralık 26, 2016
 0
Kategori HİZMETLER

Kayıp Rögar Yeri Bulma – Kayıp Rögar Bulan Firma

 Rögar yeri bulmak artık sorun haline gelmesin. Yaşanılan her hangi bir tıkanıklık konusunda yapılması gereken müdahale işleminin yanlış olmasından dolayı boş yere zaman ve para kaybedilir.

     Kayıp rögar yeri bulma için kullandığımız cihazlar ile aynı zaman da kanal hattının üzerinden tıkanıklık tespiti de yapabiliyoruz. Dedektör adı verilen bu cihazlardan alınan sinyaller rahatlıkla işlem yapmamızı sağlar. İstediğiniz şekilde koyulan kapaklar ile en ufak bir sorunda rahatlıkla açılacak kayıp rögar bulma işlemi yapılmaktadır. Özellikle eski binalarda karşılaşılan bu durumlar bina sakinlerince şikayet sebebi olabilir. Her türlü rögar yeri bulma işlerinizde bir telefon kadar yakınınızdayız. Gece gündüz demeden her zaman arayabilirsiniz.

Rating: 5.0/5. From 6 votes.
Please wait...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.